Author: n***4
Date:
Review: Gorgeous, gorgeous wig long feels real, not shiny lace matches pretty good
顏色: 拼色
Price: NT$409
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 305 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2302210010280091 |
Author: n***4
Date:
Review: Gorgeous, gorgeous wig long feels real, not shiny lace matches pretty good
顏色: 拼色
Author: h***8
Date:
Review: Love this wig so much! Although the middle parting isn’t realistic enough to wear without a hat or beanie but still good enough quality to wear for pictures
顏色: 拼色
Author: x***x
Date:
Review: This actually surprised me. I thought it was going to be very vibrant and fake looking but it looks more natural than the photo. The curl pattern is really nice.
顏色: 拼色
Author: r***1
Date:
Review: Qualité de la Lace: Nice hey heyheyhey yow hey
顏色: 拼色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.